نمونه گیری در منزل

اهمیت انجام آزمایش‌ها برای همه آشکار است اما با توجه گسترش ویروس کرونا در سرتاسر جهان و لزوم حضور در منزل و رعایت طرح فاصله‌گذاری اجتماعی، بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند تا از خدمات غیرحضوری آزمایشگاه بهره‌مند شده و فرآیند نمونه‌گیری توسط پرسنل آزمایشگاه در منازل انجام پذیرد.

 مرکز ژنتیک و پاتولوژی کریمی‌نژاد - نجم‌آبادی مفتخر است جهت رفاه حال شهروندان گرامی و در راستای رعایت طرح فاصله‌گذاری اجتماعی، فرآیند نمونه‌گیری تمامی آزمایشاتی که امکان نمونه‌گیری در منزل داشته باشند را با استفاده از پرسنل مجرب و به‌روزترین تجهیزات آزمایشگاهی و همچنین رعایت تمامی استاندارد‌های نمونه‌گیری و حمل و نقل نمونه انجام دهد.

شما می‌توانید بدون مراجعه حضوری به آزمایشگاه، درخواست نمونه‌گیری در محل مورد نظر خود را از طریق روش‌های ذیل ثبت نمائید، تا همکاران ما در آزمایشگاه پس از هماهنگی با شما در سریع‌ترین زمان ممکن برای گرفتن نمونه مراجعه نمایند.

  1. ثبت درخواست از طریق پیام‌رسان واتس‌آپ : شما می‌توانید تصویر برگه آزمایش خود را از طریق پیام‌رسان واتس‌آپ به شماره اختصاصی نمونه‌گیری در منزل (02188363954) ارسال نمایید.
  2. ثبت درخواست از طریق تماس تلفنی : شما می‌توانید از طریق تماس تلفنی با شماره‌های 5-88363952 (021) درخواست نمونه‌گیری در منزل را به همکاران ما در آزمایشگاه اعلام نمایید.