خط مشی کیفیت

بسمه تعالی

مرکز پاتولوژی و ژنتیک کریمی نژاد در سال 1358 توسط جناب آقای پروفسور محمد حسن کریمی نژاد با هدف شناسایی، پیشگیری و کمک به درمان بیماری های ژنتیکی در راستای ارتقای سلامت جامعه و با رسالت فراهم سازی ساختار آزمایشگاهی توانمند جهت ارائه کارآمدترین خدمات ژنتیکی در سطح ملی و بین المللی آغاز نموده و همواره تلاش نموده است که شرایط همکاری و مشارکت با برترین مراکز علمی و پژوهشی بین المللی را فراهم آورد.

در سال 1375 با پیوستن جناب آقای پروفسور حسین نجم آبادی نام مرکز به مرکز پاتولوژی و ژنتیک کریمی نژاد-نجم آبادی تغییر یافت.

این مرکز به عنوان یکی از مجرب ترین و مجهز ترین آزمایشگاه های خاورمیانه همواره کوشیده است خدمات خود را با بالاترین سطح دقت، صحت و سرعت ارائه داده و دستیابی به این اهداف را با فراهم آوری بهترین امکانات و منابع، به کارگیری مجرب ترین تیم های تخصصی کشور و استفاده از برترین تجهیزات و فناوری های نوین تضمین نماید.

این مرکز جهت تحقق و استقرار سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد INSO-ISO 15189:1393  و ISO9001:2015  اهداف زیر را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است :

  1. ارائه نتایج دقیق و به هنگام با بالاترین سطح اطمینان
  2. ارتقای رضایت و اعتماد مراجعین با حفظ رازداری، صداقت، احترام، ایجاد محیط امن و آرام، توجه به خواسته ها و نیازهای آنها در چهارچو